top of page

O nas

Witaj w świecie pasjonatów sztuki kulinarnej. Działamy na rynku od 2013 roku i wciąż podnosimy poprzeczkę i oferujemy coraz wyższą jakość, aby dostarczyć naszym Gościom i Klientom wyjątkowe doświadczenia.  

Aby rozkoszować się naszą kuchnią, możesz nas odwiedzić w naszym Bistro lub zamówić online swoje ulubione dania z karty.

pierogi.jpg

Od strony kuchni

Przygotowujemy dania tak, jakbyśmy je robili dla swoich bliskich i znajomych. Szanujemy i uwielbiamy dziedzictwo kuchni podlaskiej, polskiej, europejskiej i tej z innych kontynentów. Każda kulinarna kultura jest dla nas inspiracją. Biorąc z niej to, co najlepsze, możemy dzielić się z Wami zarówno ulubionymi, swojskimi smakami, jak i tymi wyrafinowanymi, które zadowolą nawet najbardziej wybredne podniebienia.

 

Staramy się, żebyście czuli się w naszym Bistro przyjemnie i przytulnie, żeby było to przyjazne miejsce spotkań w rodzinnym gronie lub wśród przyjaciół.

 

Starannie i rzetelnie podchodzimy do każdego zamówienia naszych Klientów.

 

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta cateringowa (tu bym dała odnośnik do zakładki catering) , prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy./jeśli się da – to od razu odnośniki do tego, aby zadzwonić i napisać maila.

salatka z kurczakiem.jpg
lokalna-kuchnia.jpg

Coś więcej niż tylko bistro...

Lokalna to także catering, dlatego możesz się cieszyć fantastycznie skomponowanymi PROPOZYCJAMI, które skroimy na miarę Twoich potrzeb, aby uczynić Twoje wydarzenie absolutnie unikalną ucztą smaków.

W naszej pracy, stawiamy przede wszystkim na delikatną i lekką kuchnię, przygotowywaną ze składników o znanym i lokalnym pochodzeniu oraz sprawdzonej jakości. Nie brakuje w nich jednak inspiracji z kuchni całego świata, które sprawiają, że oferowane przez nas zestawy dań i przekąsek robią furrorę na weselach, chrzścinach, komuniach, konferencjach, bankietach oraz innych imprezach.  

zapowiedz lunchu 2013.08.14.jpg

Prawdziwie lokalne składniki

Zgodnie z naszymi przekonaniami i bazujemy głównie na sezonowych warzywach i owocach, pochodzących głównie  z rodzinnych upraw. Także współpracujemy ze sprawdzonymi lokalnymi dostawcami z Podlasia.

ekipa.jpg

Sprawdzona, w pełni profesjonalna i doświadczona ekipa

Nasza tajna broń, skarb i to co sprawia, że "Lokalna" ma tak wyjątkowa kuchnię  - to nasza profesjonalna i doświadczona ekipa (od baru, przez kuchnię po dostawy).

food_court.jpg

Doświadczenie i pasja

Wyjątkowe połączenie doświadczenia zdobytego przez lata działania w branży gastro i pasji, która napędza i pcha naprzód te lokomotywę pod nazwą "Lokalna"

bottom of page